Dávám práci svému srdci
31 říj 2018

Poděkování společnosti SAP

Během letošního října se v Thomayerově nemocnici tradičně vystřídalo několik skupin dobrovolníků z firmy SAP. A jako vždy se účastnili rozmanitých činností.

Hned na začátku měsíce se s námi vrhli do organizace Dne úsměvů, během kterého rozdávali po nemocnici nejen úsměvy, ale i objetí zdarma, a pomohli tak rozzářit jeden všední nemocniční den. Pomohli nám i vyrábět lapače snů pro děti z Dětské psychiatrie, které následně rozveselili i odpoledne při hrách a jiném vyrábění. Další skupinka nám přijela na pomoc s přípravou dobročinného bazaru. Nejen, že nám jako vždy přichystali sbírku velkého množství oblečení, hraček, kabelek, bot, knih i dalších věcí, ale také se s vervou pustili do jejich třídění, oceňování a „hromádkování“ pro jednoduchý přenos do nemocniční kaple. Po čtvrté se kromě další várky lapačů připravovaly ovocné doplňky pro budoucí tvoření adventních věnců a došlo i na úklid travnatých ploch mezi pavilony. Pátá skupinka zvládla natřít všechny skříně na chodbě Geriatrie, které tak úžasně prokoukly, a k dovršení všeho došlo i na třídění chorobopisů v archivu, které je u nás v nemocnici vždy potřeba a které je velmi oceňované.

 

Celé společnosti SAP moc děkujeme, že umožňuje svým zaměstnancům účastnit se dobrovolnických činností u nás v Thomayerově nemocnici. 

Vaší dlouhodobé spolupráce a podpory si velmi vážíme a těšíme se na další společné akce!