Dávám práci svému srdci
22 dub 2018

Jarní dobročinný bazar v TN úspěšně za námi

Jarní dobročinný bazar, který proběhl v Thomayerově nemocnici ve dnech 15. - 17.dubna, se opět velmi vydařil.

Děkujeme všem za pomoc. Jen díky Vašim sbírkám a ochotě přiložit ruku k dílu se mohl bazar uskutečnit a výtěžek, který je opět o něco větší než ten předchozí, se využije na realizaci projektů Centra podpůrné péče v Thomayerově nemocnici, tj. na aktivity přispívající k psychosociální podpoře pacientů.

Jmenovitě děkujeme všem, které pro nás pořádají charitativní sbírky: Promedica, CGI, Provident, Hewlett-Packard, SAP, TPA, A.T. Kerney  a Slovnaft.

Také chceme poděkovat za dlouholetou spolupráci s logistickou firmou UPS, která nám s velkým nasazením a vstřícností sváží 2x do roka sbírky ze zmíněných společností.

Naše velké díky posíláme všem dobrovolníkům, kteří pomáhají věci nosit, vybalovat, třídit a oceňovat.  Je to náročná práce a někteří se účastní s velkým nasazením po dobu celého bazaru, včetně jeho přípravy. Patří jim náš obdiv a vděčnost.

Také děkujeme všem nakupujícím, kteří si k nám přišli udělat radost a zároveň tak pomohli dobré věci.

Doufáme, že jste si bazar užili, ať už pro jeho atmosféru nebo možnost získat krásné věci levně a že se spolu s námi těšíte na podzimní bazar, který proběhne v  říjnu ve dnech 14. - 16. 10. 2018