Dávám práci svému srdci
27 lis 2017

Dobrovolníci z firmy SAP v TN

Během října se v Thomayerově nemocnici vystřídaly 4 skupiny dobrovolníků z firmy SAP.

Poprvé nám přišli pomoci vyrobit přání ke Dni seniorů, které potom na oddělení Geriatrie a následné péče rozdávali našim pacientům s vřelým přijetím.

Po druhé se zhostili premiérové akce Den úsměvu v Thomayerově nemocnici, při kterém rozdávali úsměvy, vtipy, odznaky s vysmátým muflonem a cenné informace o přínosu úsměvu na lidský organismus. Nebyl to vůbec jednoduchý úkol, ale podařilo se jim rozesmát celou nemocnici.

Po třetí nám pomáhali dobrovolníci formy SAP připravit náš tradiční dobročinný bazar, aby bylo vše nachystané, roztříděné, naceněné a na svém místě. Jejich pravidelná pomoc před bazarem je pro nás nesmírně cenná. Navíc pro nás ve firmě vždy nachystají sbírku oblečení, hraček a knih, která tvoří značný podíl všech věcí na dobročinném bazaru.

Po čtvrté se u nás vrhli na záchranu dokumentů v archivu, které již ohrožuje voda i zub času. I tady prokázali houževnatost s pozitivním přístupem.

Rádi bychom proto poděkovali celé společnosti SAP, že umožňuje svým pracovitým zaměstnancům, aby se účastnili dobrovolnických dní u nás v Thomayerově nemocnici. Vážíme si Vaší dlouhodobé spolupráce a podpory.

Děkujeme.